המרת מידות נעליים

אחד השלבים החשובים בתהליך הרכישה של נעליים הוא בחירה במידת נעליים המתאימה לכף הרגל. בחירה במידה הנכונה תבטיח נוחות, הנאה ואף מניעה של פציעות, ועל מנת לעשות את הבחירה הנכונה יש להכיר מספר מונחים פשוטים.

זכרו – ב shoesonline ניתן להחליף מידה ללא עלות. בחרתם במידה לא נכונה? סמנו בקשה להחלפת מידה בחשבון האישי באתר והמידה החדשה בדרך אליכם.

מידות נעליים אמריקאיות ואירופאיות

קיימות שיטות שונות לתיאור מידות נעליים כאשר הנפוצות והמוכרות ביותר הן המידות האמריקאיות (US) והמידות האירופאיות (EUR). המידות האמריקאיות נעות בין 4-16 בעוד המידות האירופאיות נעות בין 18-50 ומעלה. למעשה מדובר בדרכים שונות לתאר את מידת האורך של הנעליים. כך למשל מידה 11 US שקולה למידה 45 EUR ומייצגות אורך של 28.5 סנטימטר עבור נעלי גברים של המותג אסיקס.

אורך כף הרגל בסנטימטרים

על מנת להכיר את מידת האורך של כך רגליכם ניתן לבצע בדיקה פשוטה. מדדו באמצעות סרגל את המרחק שבין קצה האצבע הארוכה ביותר בכף הרגל ועד קצה העקב. את הבדיקה חשוב לבצע עבור שתי הרגליים ולהתייחס לתוצאה הגדולה יותר.

לא בטוחים איך למדוד? יכולים להיעזר בסרגל המידות שלנו.

טבלת מידות

כעת, ניתן לבדוק מה המידה המתאימה לכם באמצעות טבלת המידות של כל מותג. אצלנו ב shoesonline תמצאו את טבלת המידות של כל מותג בעמוד המוצר. בעזרת הטבלה תוכלו לבצע המרה בין מידות הנעליים השונות ולבחור את המידה המתאימה לכם. ההמלצה שלנו היא תמיד לבחור כ 0.5-1 ס"מ יותר מאורך כף הרגל כדי למנוע לחץ בקצה האצבעות בזמן הליכה.
חמש טבלאות לדוגמא של המותגים המובילים:

  • טבלת מידות ברוקס
  • טבלת מידות אסיקס
  • טבלת מידות ניו באלאנס
  • טבלת מידות קולומביה
  • טבלת מידות טימברלנד

מרגישים מוכנים לבחור את הנעליים הבאות שלכם? צפו במגוון נעלי הגברים ונעלי הנשים באתר