אתר שוז אונליין הוקם על מנת לספק לכם את חוויית הקנייה הקלה, הנוחה והטובה ביותר. כדי שתוכלו לברר בדיוק אילו מוצרים הכי מתאימים לכם, פיתחנו עבורכם מערכת דירוגים שתגיד לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על כל אחד מהמוצרים שלנו.

הדירוגים אובייקטיביים לגמרי ונקבעים על ידי קהל הלקוחות שלנו, כדי לסייע ללקוחות אחרים לבצע רכישה נכונה וחכמה. גם אתם מוזמנים לתרום מניסיונכם ולדרג את המוצרים באתר.

למה בכלל צריך את זה?

אנחנו מעוניינים שתמצאו את המוצר הטוב והמתאים ביותר עבורכם. ניסיונם של אחרים הוא הדרך הטובה ביותר לאמוד באובייקטיביות את טיב המוצר ואת התאמתו לצרכים שונים. ככל שיותר גולשים ידרגו את המוצרים – כך תתקבל תמונה מדויקת יותר של איכות המוצר.

איך מדרגים?

מערכת הדירוגים אינטואיטיבית ופשוטה וכוללת שני שלבים:

  1. דירוג כללי של המוצר בכוכבים מאחד עד חמש (חמש הוא הציון הגבוה ביותר). פשוט לוחצים על מספר הכוכבים שתרצו לתת כציון למוצר.
  2. חלונית למילוי טקסט חופשי – בה תוכלו לתת ביקורת, לכתוב כל מה שתרצו על המוצר ועל חוויית השימוש בו ולתרום לאחרים מניסיונכם.

איך קוראים דירוג?

כאשר אתם מחפשים נעל באתר, תוכלו לראות את הדירוג הממוצע שלה תחת תמונתה בדף התוצאות. מידע מפורט יותר תמצאו בדף המוצר עצמו. שם תוכלו לצפות בדירוג הממוצע של המוצר (כולל מספר האנשים שדירגו את המוצר), לראות מה הדירוג של כל חוות דעת וכמובן לקרוא את כל חוות הדעת שנכתבו עליו.